Hotel Árpád, ubytovanie Gabčíkovo

Hotelová časť ponúka 12 elegantné zariadené dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby.

Hotel Árpád, ubytovanie Gabčíkovo

Hotel Árpád, hotel a reštaurácia s domácou chutnou kuchyňou Gabčíkovo

Hotelová časť ponúka 12 elegantné zariadené dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby.

Adresa: Hlavná 1040, 930 05 Gabčíkovo
Telefón:+421 903 237 951
E-mail:hotelarpad@pobox.sk

Pozývame Vás do nového HOTELA* Árpád, ktorý je situovaný v centre Gabčíkova vedľa Obecného Úradu na ulici Hlavná 1040 v strede srdci Žitného ostrova. Hotelová časť ponúka 12 elegantné zariadené dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby. Návštevníkov očakáva vedľa hotela reštauracia s domácou chutnou kuchyňou spolu so záhradnou terasou. Izby sú vybavené farebným televízorom so satelitným príjmom, rádiobudíkom, samostatnou kúpelňou a WC. Prístup na internet je zabezpečený na recepcii HOTELA* Árpád.

Ak sa chcete výborne zabaviť, najesť a stráviť vašu dovolenku v krásnom Gabčíkovskom prostredí navštívte nás, HOTEL* Árpád Vás srdečne očakáva!!!

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.