Iris Flowers, kvetinárstvo Gabčíkovo

Náš team je zložený so zručných a šikovných profesionálov, ktorí sa venujú ozdobnému viazaniu a aranžovaniu kvetín.

Iris Flowers, kvetinárstvo Gabčíkovo

Iris Flowers, kvetinárstvo, ozdobné viazanie a aranžovanie kvetín Gabčíkovo

Náš team je zložený so zručných a šikovných profesionálov, ktorí sa venujú ozdobnému viazaniu a aranžovaniu kvetín.

Adresa: Bažantia 1146/56, 930 05 Gabčíkovo
Telefón:+421 31 559 43 86
E-mail:info@boal.sk

Naša spoločnosť pôsobí na trhu s kvetinami už od roku 1995. Naše skúsenosti sme pretavili do stále sa zvyšujúcej kvality. Náš team je zložený so zručných a šikovných profesionálov, ktorí sa venujú ozdobnému viazaniu a aranžovaniu kvetín. Naši floristi využívajú nielen svoje dlhoročné skúsenosti, ale sledujú aj najnovšie trendy vo svete.

Našim zákazníkom garantujeme, že kvety a kytice nakúpené u nás sú tej najvyššej kvality. Atraktívne kytice v netradičných kombináciách sú zhotovené z čerstvých rezaných kvetov a zelene. Zaoberáme sa aj importom kvetín, čo garantuje kvalitu a čerstvosť kvetín i kytíc.

Príjemné prostredie s prívetivou atmosférou Vám ponúkajú naše štyri predajne v Dunajskej Strede, Šamoríne, Veľkom Mederi a Gabčíkove. Dokonalú starostlivosť o zákazníkov a príťažlivosť našich predajní sa snažíme zabezpečiť aj neustále sa meniacimi výkladmi, novým sortimentom a stále čerstvými kvetmi. Medzi naše produkty patria aj široká ponuka porcelánového sortimentu či darčekových predmetov. Pre zákazníkov máme k dispozícii aj veľkosklad kvetín v Gabčíkove, kde nájdete nový a čerstvý tovar až 2x týždenne. Pestré a svieže kvety sú dovážané z rôznych kútov sveta, priamo z Holandska, Talianska či Kolumbie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.