NG, nábytok Gabčíkovo

Popri kuchynských liniek, bytových doplnkov a svietidiel Vám ponúkame široký sortiment nábytku od Slovenských, Českých, Talianských a Poľských výrobcov.

NG, nábytok Gabčíkovo

NG, bytové doplnky a kuchynské linky na mieru Gabčíkovo

Popri kuchynských liniek, bytových doplnkov a svietidiel Vám ponúkame široký sortiment nábytku od Slovenských, Českých, Talianských a Poľských výrobcov.

Adresa: Novomestská 1/1393, 930 05 Gabčíkovo
Telefón:0907 459 200
E-mail:info@nabytokgabcikovo.sk

Spoločnosť NG-Nábytok Gabčíkovo /NG-skratka Nábytok Gabčíkovo/ predtým Kuchyne a bytové doplnky/ bola založená v roku 2001 ako rodinná firma zameraná na svietidlá ,Bytové doplnky a kuchynské linky na mieru. Na začiatku svojej kariéri mala k dispozícii 85m2, ktorú v roku 2004 rozšírila o 80m2 a následné v roku 2008 o ďalších 120 m2.

Popri ponuke kuchynských liniek, bytových doplnkov a svietidiel Vám ponúkame široký sortiment nábytku od Slovenských, Českých, Talianských a Poľských výrobcov. Medzi naše Top novinky patria postele vysokej kvality od českého výrobcu ,,BLANAR vo všetkých cenových kategóriach a matrace 1. triedy od českého výrobcu D.P.V. a slovenského výrobcu Materasso. Do ponuky sme zaradili aj vysokokvalitné sedacie súpravy od slovenského výrobcu GKT -sedačky vo všetkých cenových kategóriach až po celokožené.

Vďaka Vám sme rozšírili naše portfólio o vstavané skrine na mieru a kuchyne od slovenského výrobcu Kuchyne od Čvirika dostupnú vo všetkých cenových kategórii. Medzi naše ďalšie služby patrí montáž nábytku, kuchynských liniek a vstavaných skríň. Obchod má vlastné parkovacie miesto pre približne 15 aút. Medzi naše ďalšie služby patrí rozvoz tovaru.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.